Menu Zamknij

Witaj w progach Akademii Szycia  To kameralne miejsce dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z szyciem oraz szkolić swój warsztat krawiecki. Zajęcia prowadzimy w małych grupach (do 4 osób), dzięki czemu każdy może  poczuć się tu komfortowo.

Akademia Szycia istnieje na mapie Szczecina o 2013 roku. Została stworzona przez Ewelinę Szubartowską – pasjonatkę szycia, która stara się zarażać miłością do szycia dzieci i dorosłych.

Nasza pracownia mieści się przy ul. Parkowej 2/2 w Szczecinie. 

3sale do zajęć wyposażone są w maszyny firmy Janome oraz niezbędne akcesoria do szycia. Posiadamy duży zbiór magazynów z wykrojami. W biblioteczce znajdziesz również ciekawe pozycje z zakresu krawiectwa i projektowania mody.

 

NASZ ZESPÓŁ

 

 

Ewelina Szubartowska – założycielka Akademii. Swoją przygodę z szyciem rozpoczęła 10 lat temu i wkręciła się na dobre nie tylko w szycie, ale też i pokazywanie innym, jak twórcze i relaksujące jest to zajęcie. Ukończyła kurs Projektowania Mody w Poznaniu. Prowadzi głównie warsztaty z dziećmi i młodzieżą, a za swój największy sukces uważa propagowanie szycia wśród dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na co dzień jestem głównie mamą dwójki dzieci, 5 letniej Ali i 3 letniego Pawła i to na nich testuje swoje projekty. Moje wytwory znajdziecie na profilu „Malczewska szyje„.
Chciałabym przekazać swoją wiedzę najlepiej jak potrafię, zapraszam wszystkie chętne osoby na moje zajęcia – na pewno uszyjemy same wspaniałe rzeczy:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szycie i wszelkie prace manualne interesowały mnie od dziecka. Z wykształcenia jestem plastykiem, wkrótce pedagogiem. Kocham pracę z ludźmi. Przygodę z szyciem “na poważnie” zaczęłam w wieku 18 lat od starego Łucznika, który podarowała mi niedowidzącą już babcia i rekonstrukcji historycznej. Wcześniej tworzyłam ręcznie mini kolekcje dla swoich lalek i misiów. Dziś szyję niemal wszystko, od kostiumów z okresu średniowiecza, przez odzież użytkową, po torebki, plecaki i inne dodatki. Szycie to moja pasja, a pasję warto dzielić z innymi.