Warsztaty szycia 1-spotkaniowe dla dzieci i młodzieży -

Warsztaty szycia 1-spotkaniowe dla dzieci i młodzieży

AKADEMIA SZYCIA – TU SZYJEMY Z PASJĄ

Zapraszamy młodzież w wieku 12-16 lat na tematyczne warsztaty szycia. 1 spotkanie – 1 uszyty projekt. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci, które będą pierwszy raz szyły na maszynie do szycia oraz te, które już uczestniczyły w Naszych warsztatach. Podczas zajęć kursanci zdobywają umiejętności szycia oraz samodzielnie szyją swoje projekty: poduszki, worko-plecaki, zabawki, ubrania oraz wiele, wiele innych!

Na każdym spotkaniu dzieci szyją 1 projekt pod okiem Trenerki, a dzieci dla których są to pierwsze zajęcia przy maszynie uczą się obsługi maszyny do szycia.

Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach 4-osobowych. Każdy kursant szyje na własnej własnej maszynie. Na zajęciach do wyboru są kolorowe materiały i dodatki.

 

GRAFIK SPOTKAŃ

 

7 października (czwartek) g. 16-19 – Zapoznajemy się z techniką patchworku i szyjemy kolorową poduszkę z patchworkowym panelem

16 października (sobota) g. 15-18 – Szyjemy zestaw jesienny: czapkę i komin

28 października (czwartek) g. 16-19-Szyjemy workoplecak z podszewką

13 listopada (sobota)g. 15-20 – Szyjemy bluzę dresową

 

 

 

Koszt  30 zł/h  (płatne na konto bankowe na 3 dni przed zajęciami).  W cenę wliczone są wszystkie materiały na uszycie projektów. Dziecko musi mieć ukończone 12 lat.

 

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: warsztaty@akademiaszycia-szczecin.pl.

Potwierdzeniem udziału w zajęciach jest dokonanie płatności w wyznaczonym terminie.

 

 


ZAJĘCIA PROWADZI: EWELINA SZUBARTOWSKA