Warsztaty szycia 1-spotkaniowe dla dzieci i młodzieży -

Warsztaty szycia 1-spotkaniowe dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy dzieci, które będą pierwszy raz szyły na maszynie do szycia oraz te, które już uczestniczyły w Naszych warsztatach. Podczas zajęć dzieci zdobywają umiejętności szycia oraz samodzielnie szyją swoje projekty: poduszki, worko-plecaki, zabawki, ubrania oraz wiele, wiele innych!

Na każdym spotkaniu dzieci szyją 1 projekt pod okiem Trenerki, a dzieci dla których są to pierwsze zajęcia przy maszynie uczą się obsługi maszyny do szycia. Dla młodzieży przygotowaliśmy osobne spotkania.

Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach 4-osobowych. Każde dziecko pracuje na oddzielnym stole, przy własnej maszynie. Dzieci mają do wyboru różne materiały i dodatki do szycia.

NAJBLIŻSZE TERMINY ZAJĘĆ DLA DZIECI OD 8 LAT:

ZAPRASZAMY WE WRZEŚNIU

 

 

Koszt  30 zł/h  (płatne na konto bankowe na 3 dni przed zajęciami).  W cenę wliczone są wszystkie materiały na uszycie projektów. Dziecko musi mieć ukończone 8 lat.

 

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: warsztaty@akademiaszycia-szczecin.pl lub poprzez formularze rezerwacje wybranych zajęć w Harmonogramie.

Potwierdzeniem udziału w zajęciach jest dokonanie płatności w wyznaczonym terminie.

BEZPIECZEŃSTWO. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach 4-osobowych z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (każda osoba pracuje na oddzielnym stole,  sale są dezynfekowanie, do dyspozycji jest bezdotykowy dozownik płynu dezynfekującego).

REGULAMIN WARSZTATÓW SZYCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

PROWADZĄCE ZAJĘCIA DLA DZIECI OD 8  LAT:

PAULINA POSPIECH

 

EWELINA SZUBARTOWSKA