Menu Zamknij

Maszyna do szycia Veritas Jeans Heavy Duty JSA 21

819,00 

To solidna maszyna do szycia do szycia niemieckiej Firmy VERITAS do materiałów gęsto tkanych. Dzięki mocnej konstrukcji jest bardzo stabilna, a 21 programów ściegów obejmuje wszystkie potrzebne ściegi użytkowe i owerlokowe, co zapewnia doskonałe rezultaty szycia. Maszyna  Veritas  to idealna propozycja dla miłośników dżinsów i pozwala na realizuję wszechstronnych projektów szycia. Dzięki najnowszej technologii i mocnemu silnikowi Veritas Jeans 21 pracuje cicho, a specjalne ząbki bezproblemowo podają lite materiały. Maszyna posiada automatyczne nawlekanie igły oraz nieoślepiającą diodę LED, która doskonale oświetla miejsce pracy. 

SKU: maszyna-do-szycia-veritas-jeans-heavy-duty-jsa-21 Kategorie: , , ,

Wybór spośród 21 ściegów
W zestawie ściegów mamy niezwykle przydatne ściegi użytkowe. Do dyspozycji mamy ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów. Znajdziemy także ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek). Bardzo przydatna jest też gamma ściegów specjalnych do materiałów elastycznych, czyli ściegów, które się rozciągają wraz z materiałem i nie powodują jego marszczenia. Musimy jedynie pamiętać o stosowaniu nici elastycznych do ściegów rozciągliwych. W stosunku do Veritas Jeans 18 posiada dodatkowo przydatne ścieg: owerlokowy otwarty oraz plaster miodu do łączenia materiałów.     

Wzmocniony chwytacz CB – dokładność i wygoda
Dzięki zastosowaniu wzmocnionego chwytacza CB dokładność i precyzja wykonywanych ściegów na ciężkich materiałach jest wyjątkowa.   

Wysoki moment obrotowy 
Maszyna Veritas Jeans posiada specjalną konstrukcję do szycia gęsto tkanych materiałów. Jednym z ważniejszych czynników jest specjalna konstrukcja silnika o wysokim momencie obrotowym czyli bardzo mocnej sile wkłucia igły.

Wysoka prędkość szycia
Mimo szycia trudnych, ciężkich materiałów prędkość szycia to aż 900 wkłuć/minutę.

Automatyczny nawlekacz igły
Maszyna do szycia posiada automatyczny nawlekacz igły prosty i komfortowy w użyciu. Bardzo potrzebny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

Oświetlenie LED
Maszyna do szycia Veritas 21 posiada nieoślepiające oświetlenie LED.

Półautomatyczne obszywanie dziurek
Dziurka wykonywana jest na wymiar guzika bez potrzeby obracania materiału. Dzięki temu gęstość obydwu stron dziurki jest identyczna.

Szycie podwójną igłą
Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5 mm, 4,0 mm, 6,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.

Parametry ściegów
Maszyna Veritas 18 posada maksymalną długość ściegu do 4.0 mm i maksymalna szerokość zygzaka do 5 mm.

Wolne ramię
Dzięki wąskiemu ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.

Wygodny nożyk do obcinania nitki
W obudowie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek. 

Szycie wstecz
Maszyna posiada funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy szycie wstecz przez kilka sekund i wiążemy ścieg zabezpieczając go przed pruciem.

Proste wybieranie ściegów
Szybki i łatwy wybór 21 ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru. Do dyspozycji mamy ściegi użytkowe i elastyczne. 

5- lat gwarancji
Maszyna objęta jest pięcio-letnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania bezpłatnie

5lat125.png
Wyposażenie standardowe maszyny:

– stopka standardowa
– stopka do zamków
– stopka do obszywania dziurek
– stopka do ściegu prostego
– płytka do cerowania
– liniał do pikowania
-podkładka do zgrubień- przecinak/szczoteczka
– igły komplet x 1 szt (3 standardowe + 2 do jeansu)
– szpulki x 3 szt
– śrubokręt
– trzpień pionowy
– miękki pokrowiec
– rozrusznik nożny
– instrukcja obsługi PL

Gwarancja