Menu Zamknij

Maszyna do szycia Redstar S200

1399,00 

Redstar S200 to maszyna dedykowana jest zarówno profesjonalistom, jak i amatorom. Posiada 197 ściegów owerlokowych użytkowych, elastycznych, krytych oraz wielu innych, co plasuje ją na najwyższej półce w swojej klasie cenowej. Oferuje także małe i duże litery alfabetu, symbole czy znaki specjalne. Maszyna do szycia Redstar S200 posiada czytelny wyświetlacz LCD. To na nim prezentowane są informacje odnośnie do aktualnie wybranego ściegu oraz jego parametrów. Co więcej, maszyna do szycia Redstar S200 jest funkcjonalna, ponieważ wyposażono ją w automatyczny nawlekacz igły, chwytacz rotacyjny oraz regulator prędkości szycia. Stolik pozwala natomiast na realizowanie naprawdę dużych projektów. 

SKU: maszyna-do-szycia-redstar-r30s-1 Kategorie: , , , Tag:

Do wyboru 197 programów ściegowych
Maszyna wyposażona jest w 197 ściegów, wśród których znajdują się ściegi użytkowe, owerlokowe, elastyczne, kryte, cerujące, krzyżykowe, do pikowania, oraz ściegi ozdobne.
Solidna, wytrzymała konstrukcja
Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Wysoka jakość!
Chwytacz rotacyjny
Maszyna Redstar S200 posiada komfortowy, cicho pracujący chwytacz rotacyjny.
Stolik powiększający pole pracy
Dodatkowy duży stolik pozwala na szycie dużych projektów. Wymiary stolika 320 x 260 mm. Naprawdę przydatna rzecz i komfort pracy.
Zestaw 16 stopek w komplecie!
W wyposażeniu maszyny znajdziemy zestaw 16 przydatnych stopek o wartości 85,0 zł
Funkcja START/STOP
Funkcja, która pozwala na pracę maszyny bez używania regulatora obrotów. Za pomocą przycisków Start/Stop zaczynamy i kończyny szycie.
Automatyczne obszywanie dziurek
Maszyna do szycia Redstar S200 posiada automat do wykonywania 7 różnych rodzajów dziurek na wymiar guzika. Umieszczamy guzik w stopce i maszyna wykona dziurkę bez obracania materiału. Efekt jest perfekcyjny, a każda następna dziurka idealnie powtarzalna.
Dostępny alfabet
Maszyna jest wyposażona w alfabet. Możemy więc haftować litery, wyrazy, całe zdania. Personalizujemy swoje prace, podpisujemy rzeczy dzieci. Zapisujemy do pamięci litery tworząc napisy.
Wyświetlacz LCD
Pokazuje numer wybranego ściegu oraz jego parametry (długość, szerokość, rodzaj stopki oraz aktywne funkcje maszyny)
Proste wybieranie ściegów
Szybki i łatwy wybór 197 ściegów za pomocą przycisków. Do dyspozycji mamy ściegi użytkowe i piękne ściegi dekoracyjne.
Oświetlenie diodami LED
Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!
Pozycjonowanie igły
Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która pozwala na dokładne szycie w trudnych miejscach. Szczególnie przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą.
Funkcja FIX
Funkcja FIX automatycznie wiąże nici na końcu ściegu i zabezpiecza przed pruciem. Wystarczy ją tylko włączyć przyciskiem. Uaktywniona funkcja pamięta o zawiązaniu nitek.
Szycie wstecz
Maszyna posiada funkcję ciągłego szycia do tyłu.
Funkcja STOP
W każdym momencie możemy zatrzymać maszynę.
Pozycjonowanie igły w pozycji GÓRA/DÓŁ
Przycisk wyboru pozycji zatrzymania igły góra/dół. Bardzo wygodna funkcja, która pozwala na kontynuację szycia po dojściu na przykład do narożnika. Zatrzymujemy igłę wbitą w materiał. Obracamy materiał i kontynuujemy szycie w innym kierunku.
Regulacja długości i szerokości ściegu
Płynna regulacja długości i szerokości ściegów. Maksymalna szerokość ściegu to 7 mm.
Pełna siła wkłucia igły
Elektronicznie sterowany regulator obrotów gwarantuje stałą i pełną siłę wkłucia igły niezależnie od prędkości, z jaką szyjemy.
Dodatkowa regulacja prędkości szycia
Dodatkowa regulacja prędkości szycia suwakiem  na obudowie przedniej.
Automatyczny nawlekacz igły
Maszyna do szycia posiada automatyczny nawlekacz igły prosty w użyciu i miękko, komfortowo działający. Bardzo potrzebny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!
Automatyczny STOP po napełnieniu szpulki
Maszyna zatrzymuje się automatycznie po napełnieniu szpulki.
Szycie podwójną igłą
Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5- 4,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.
Wolne ramię
Dzięki wąskiemu ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.
Duża przestrzeń pod stopką
Duża przestrzeń pod stopką, umożliwia szycie grubych i ciężkich materiałów. Jest także bardzo wygodne. Nie ma problemu z szyciem wielu warstw materiału. Łatwiej jest też szyć skórę czy dżins.
Zatrzaskowe mocowanie stopek
Pozwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk, stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową stopkę i opuszczamy dźwignię. „Klik” i stopka jest gotowa do szycia.
Wygodny nożyk do obcinania nitki
W obudowie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek.
Możliwość wyłączenia ząbków
Można wyłączyć (opuścić) ząbki, aby szyć innymi technikami. Szczególnie przydatne przy haftowaniu lub pikowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału.
Pięć lat gwarancji
Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 5-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi).


Wyposażenie standardowe maszyny:

-stolik powiększający pole pracy (31 cm x 25,5 cm)
-stopka standardowa (wielofunkcyjna)
-stopka do zamków
-stopka do dziurek
-stopka overlockowa
-stopka do ściegu krytego
-stopka do ściegów satynowych
-stopka do przyszywania guzików
-szpulki x 3
-krążek blokujący szpulkę (mały)
-krążek blokujący szpulkę (duży)
-podkładka filcowa
-rozrusznik nożny
-dodatkowy trzpień
-śrubokręt
-prowadnik do pikowania
-szczoteczka/przecinak
-igły x 1 komplet
-miękki pokrowiec
-instrukcja obsługi PL

Gwarancja