Menu Zamknij

Maszyna do szycia Bernette Sew&Go 1

799,00 

Bernette Sew&Go 1 to niezawodna i wszechstronna maszyna do szycia, która zapewni Ci wiele możliwości kreatywnego szycia. Ta kompaktowa maszyna została zaprojektowana z myślą o początkujących krawcowych, ale sprawdzi się również doskonale dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Prezentowana maszyna do szycia Bernette Sew&Go 1  jest prosta i uniwersalna. To projekt szwajcarskich inżynierów. Jeśli potrzebujesz prostej maszyny, która naprawi Twoją odzież, to propozycja dla Ciebie idealna. Posiada 10 funkcji szycia. Wśród nich znajdziemy ściegi kryte, ścieg do wszywania gumki  oraz ładny ścieg ozdobny. 

SKU: maszyna-do-szycia-bernette-sewgo-5-1-1 Kategorie: , , ,

Do wyboru 10 programów ściegowych
Maszyna posiada 10 programów ściegowych w tym, ścieg do wszywania gumy, ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek). Bardzo przydatny jest  też ładny ścieg do haftowania, którym ozdobimy elementy odzieży.

Solidna, wytrzymała konstrukcja
Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Wysoka jakość!

Półautomatyczne obszywanie dziurek

Dziurka wykonywana jest na wymiar guzika bez potrzeby obracania materiału. Dzięki temu gęstość obydwu stron dziurki jest identyczna.

Oświetlenie diodami LED

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

Chwytacz Bernette CB

Nowoczesny chwytacz wahadłowy Central Bobbin.

Regulacja parametrów ściegów

Bernette Sew&Go1 posiada płynną regulację długości – do 4 mm oraz szerokości zygzaka – do 5 mm ściegów..

Szycie podwójną igłą

Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5 – 6,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu (wolnemu) ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw, nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.

Regulowany docisk stopki

Maszyna do szycia Bernette posiada manualnie regulowany docisk stopki.

Wysoka prędkość szycia

Maszyna do szycia Bernette sew&go1 szyje z prędkością  750 wkłuć/minutę.

Duża przestrzeń pod stopką

Duża przestrzeń pod stopką, umożliwia szycie grubszych materiałów. Nie mamy problemu z szyciem wielu warstw. Jest to bardzo wygodne. Łatwiej jest też szyć skórę czy dżins.

Zatrzaskowe mocowanie stopek

Pozwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi automatyczny „zatrzask” i stopka jest gotowa do użytku.

Wygodny nożyk do obcinania nitki

W obudowie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek.

Szycie wstecz

Maszyna posiada funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy przycisk „szycie wstecz” przez kilka sekund i wiążemy ścieg, zabezpieczając go przed pruciem.

Pełna siła wkłucia igły

Elektronicznie sterowany regulator obrotów gwarantuje stałą i pełną siłę wkłucia igły, niezależnie od prędkości z jaką szyjemy.

Proste wybieranie ściegów

Szybki i łatwy wybór 10 ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru. Do dyspozycji mamy ściegi użytkowe i piękny ścieg dekoracyjny.

Pokrowiec w zestawie

Maszyna posiada miękki pokrowiec chroniący przed kurzem i pomocny w transporcie.

 

Pięć lat gwarancji 

Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 5-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi).

Wyposażenie standardowe maszyny:

 

– stopka standardowa

– stopka do zamków

– stopka do obszywania dziurek

– stopka do przyszywania guzików

– przecinak/szczoteczka

– prowadnik do pikowania

– igły

– krążki trzymające szpulkę nici

– szpulki x 3

– śrubokręt – L

-podkładka filcowa

– trzpień pionowy

– płytka do cerowania

– oliwiarka

– miękki pokrowiec

– rozrusznik nożny

– instrukcja obsługi PL

Gwarancja

Może spodoba się również…

  • 969,00 

    Bernette Sew&Go 5 posiada  23 rodzaje ściegów. Wśród nich znajdziemy automatyczne obszywanie dziurek na wymiar guzika oraz ściegi do podszywania ślepego. Do wyboru mamy także szeroką gamę ściegów owerlokowych i specjalistycznych do…