Warsztaty szycia dla dzieci i młodzieży -

Warsztaty szycia dla dzieci i młodzieży

 

Akademia Szycia  zaprasza dzieci od 8 lat na kreatywne spotkania przy maszynie. Warsztaty szycia – tu dzieci samodzielnie szyją swoje projekty i poznają tajniki krawieckie. Każda uszyta rzecz to ogromna radość i satysfakcja dla dziecka ?

Nasze zajęcia opieramy na 6-letnim doświadczeniu w prowadzeniu zajęć z dziećmi i ogromnej pasji do szycia. Dzięki pracy w małych grupach 4-osobowych każdej Kursantce i każdemu Kursantowi zapewniamy indywidualne podejście.

 


JAK UCZYMY?

 • PRACUJEMY W MAŁYCH GRUPACH 3-4 OS.
  To bardzo ważne. Każdemu dziecku poświęcamy odpowiednią ilość uwagi i indywidualnie podchodzimy do jego postępów.

 • SZYJEMY CIEKAWE PROJEKTY, KTÓRE DZIECI ZABIERAJĄ ZE SOBĄ
  Podczas zajęć szyjemy plecaki, zabawki,  ubrania, akcesoria wykorzystując różne techniki, a także zapoznajemy dzieci z innymi technikami rękodzielniczymi.  Każdy kolejny projekt uczy czegoś  nowego.

 • DZIECKO SZYJE SWOJE PROJEKTY SAMODZIELNIE
  Największą radość daje dziecku możliwość samodzielnego wykonania projektu z uwzględnieniem własnej wizji artystycznej.

 • KOLOROWE MATERIAŁY I DODATKI
  W naszej pracowni mamy szeroki  wybór materiałów oraz dodatków. Każde dziecko, przed przystąpieniem do szycia dzieci wybierają to, co im się podoba.

 

JAKIE ZAJĘCIA WYBRAĆ DLA SWOJEGO DZIECKA?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli Twoje dziecko chciałoby przekonać się, czy szycie mu się spodoba, to zapraszamy na bezpłatne zajęcia próbne. Podczas 1-godzinnego spotkania zaprzyjaźnimy się z maszyną do szycia oraz uszyjemy pierwszą rzecz. Dziecko musi mieć  ukończone 8 lat.

ZGŁOSZENIE NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE: